| mihai4541968 a întrebat:

Cum merge pe fiverr treaba asta ca platesti un om pentru a-ti promova ceva?
Intreb pentru ca nu am folosit niciodata asa ceva, mai intai platesti si dupa cum ajungi sa vb cu persoana respectiva, prin site direct sau?
Dau funda

1 răspuns:
| haileewatson a răspuns:

Fiverr e o platforma de freelancing, adica vei gasi oameni din toate domeniile care presteaza servicii contra cost.
Gasesti un serviciu de care ai nevoie, stabilesti in cat timp ai nevoie de el si il cumperi. Banii ajung la persoana respectiva dupa ce munca e finalizata. Daca nu iti place cum a facut treaba poti cere sa faca schimbari. Totul se face prin platforma.