| petreblog173 a întrebat:

Salut, cum imi pot promova un site gratuit fara investitie?
Am un site de afiliere si nu prea merge treaba...
Ma puteti ajuta?
Site-uri: expo365.ro - cauta-oferte.com

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Seo seo seo seo seo seo

| petreblog173 explică (pentru suntserios):

Iar seo cum sa fac?

| petreblog173 explică (pentru suntserios):

Adica cum sa il fac sa fie cat mai bine?

| suntserios a răspuns (pentru petreblog173):

Daca nu stii cum sa faci seo si ce e aia inseamna ca nu prea ai ce cauta in domeniul afilierii.

| petreblog173 explică (pentru suntserios):

Cunosc destule detalii dar vreau sa stiu si mai multe... Si daca nu stiu... invat nu? Pentru ca nu ne-am nascut invatati d-asta si intreb!

| petreblog173 explică (pentru suntserios):

Eu caut cat mai multa promovare! Daca sti si vrei sa imi spui apreciez!

| suntserios a răspuns (pentru petreblog173):

Sunt sute de articole pe net despre SEO. Daca vrei sa inveti ai la dispozitie tot netul. E un domeniu prea complex sa ti se explice in 2 fraze pe TPU.

Poti sa incepi sa faci ceva cu site ul http://cauta-oferte.com CA e praf si la partea de onpage si la partea de ofpage.

| suntserios a răspuns (pentru petreblog173):

Promovarea cat mai multa se plateste... SEO e gratis daca stii cum sa il faci, insa e nevoie de luni intregi de munca.

11 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat