| mihairacu a întrebat:

Cum pot alimenta contul PayPal? As vrea toate metodele si ceva mai detaliate. Mersi!

1 răspuns:
| Mozurov a răspuns:

Poti alimenta doar daca ai un card de credit suportat de ei (nu imi mai aduc aminte exact lista de carduri acceptate de ei, dar marea majoritatea a cardurilor sunt acceptate).Iti va cere datele cardului, tu doar le completezi.
Acum 2 ani stiu ca era si optiunea de a vira bani dintr-un cont bancar in contul de paypal.