| andrey2000k a întrebat:

La ZebraPay, pentru a alimenta contul paypal care este suma minima pentru depunere? Exista taxe? Ce date sunt necesare? (intreb pentru ca statia este destul de indepartata si sa nu merg degeaba)

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Contul paypal se alimenteaza singur, direct din credit cardul sau contul bancar pe care l-ai legat de el.
Tu doar mergi si platesti ce ai nevoie, selectand Paypal ca metoda de plata si el isi trage banii din contul tau, automat.

1 răspuns:
| SupMates a răspuns:

Suma minima este de 30 de lei.
Mi se pare ca de 30 de lei vei primi 5 euro.
Succes happy
btw, taxe e posibil sa primesti daca vrei sa ii bagi in magazin play ce bagi acum in paypal.
Eu mi-am incarcat contul paypal sa bag suma in magazin play si au intrat vreo 4 euro si jumate sa zicem, idk.
Nu stiu daca la tine se vor percepe astfel de taxe.
Oricum, in paypal incarci cu minim 30 de lei.