| user538 a întrebat:

Cum pot castiga bani pe internet, intr-un timp relativ scurt? Nu ma intereseaza jocurile sau sondajele online platite. Se pot obtine bani din realizarea de site-uri? Daca da, mai exact cum si de ce cunostinte ai nevoie? Sau spuneti-mi, daca stiti, alte metode eficiente. Nu am nevoie de o suma foarte mare, undeva la 200-300 de lei.

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca stii programare faci si bani pe net, dar timpul asta relativ scurt inseamna ca stii deja programare, daca nu atunci poti sa te gandesti la bani dupa macar 1 an de studiu serios

| RaduMihaiRadu a răspuns:

Daca stii programare, poti face si 700 lei pentru un site, din care scazi host-ul si chiria pe nume (imi scapa cum ii zice). Dar, trebuie sa te pricepi.
Eu am vrut sa fac un site la un moment dat pentru o cunostinta. Am gasit pe Youtube multe prezentari si tutoriale. Incearca si tu

| Porogre a răspuns:

Daca stii sa realizezi siteuri si sa scrii continut de calitate te poti intrepta spre siteurile de freelancers.Atentie insa, concurenta este MARE.Pentru alte idei de a face bani care chiar functioneaza poti accesa https://cubaniputini.ro/