| Bandita_Una_1980 a întrebat:

Ce stiti despre sondajele platite? e teapa sau nu e?

5 răspunsuri:
| alexandruth a răspuns:

Este o prostie faza cu sondajele (ma refer la sondajro.com). Cand am ajuns la 470 de euro, mi-au blocat contul pe motiv de frauda. Am si scris un articol despre teapa asta. Nu te mai chinui, ca te chinui degeaba, nimeni nu iti da bani asa usor. Daca vrei sa faci bani, incearca cashle.com sau triviago.ro sau fa-ti un blog. Am scris si un articol despre asta, daca vrei sa il citesti, contacteaza-ma la alex_1997_th@yahoo.com big grin

| TuguiMihai1 a răspuns:

Nu e teapa dar poti face maxim cativa centi
Daca vrei sa faci bani pe internet trebuie sa ai un blog
daca esti intresata trimite-mi un mesaj privat si iti dau un ghid gratis despre cum faci asta...

| Annya206 a răspuns:

Unele site-uri chiar platesc, dar nu te astepta la sume colosale. Iti recomand daedalusonline. Vei primi sondajele pe e-mail, 2-3 sondaje pe luna, uneori chiar si mai mult. Ptr fiecare sondaj ti se acorda un nr.de pct.care se vor transforma in euro. Daca esti interesata lasa-mi adresa ta de e-mail pentru a-ti trimite o invitatie. Valabil si ptr.alte persoane care doresc sa se inscrie.

| Catalin8889 a răspuns:

Da dar castigi 10 centi pe zi sau mai putin

| kildiko a răspuns:

Bunā ziua! Vā rog intrati în link: https://ecmero.com/? ref=286017 înregistrarea este gratuitā sí acolo sunt informatii necesare. Dacā cumva aveti nevoie de ajutor nu ezitati
Mai fac si alte sondaje de unde am luat bani, intre 50 si 100 lei.
Mai multe informatii prin email. Multumesc
https://www.clixsense.com/? 13469729
http://www.ermail.com/klik/UnZRZWcF