| NicusorYo a întrebat:

Cum pot creea un magazin ABC? Dar unul alimentar?
Care este diferenta intre magazinul ABC si cel alimentar?
Cati ani trebuie sa am sa creez?
Intr-o zi cati bani fac? Dar intr-o luna?
Cat costa un loc de inchiriat, nu prea mare, nici mijlociu, mai micutwinking
funditahappy

1 răspuns:
| Dorugar a răspuns:

Diferenta intre ele este ca la magazinul ABC ai si slte produse decaz cele alimentare, de ex. detergenti, sampon sau altele folosite in gospodarie.
Raspunsul la celelalta intrebari esta asa, chiria costa atat cat costa pe metru patrat in jurul locului unde vrei sa deschizi, deci variaza foarte mult daca e la sat sau la oras, daca e vad comercial sau nu++++++multe altele, bani faci la fel in functie de cele anterior pomenite la care se adauga capacitatea ta de organizare si de bun gospodar, asa ca nu exista sume fixe si garantate ca sa poti face un pronostic. Asta este valabil atat la joc cat si in realitate