| reaven a întrebat:

CUm pot face bani acasa la calculator stie cineva? orice va rog

Răspuns Câştigător
12 răspunsuri:
| rserpu a răspuns:

GDI Romania, Multi Level Marketing pe internet. Daca doresti sa fii un afiliat GDI si sa inveti ce e aia MLM (Multi Level Marketing). Este o metoda de a face bani pe net de la 100$/luna in 1-2 luni, pana la mii de dolari lunar, unde nu trebuie sa vinzi produse, nu trebuie sa incasezi sau sa dai telefoane si sa bati la usa. Trebuie doar sa spui oamenilor despre aceasta oportunitate care in timp iti aduce un venit permanent si stabil. Iti faci programul tau de lucru intre 1-2 ore pe zi, iar partea buna este ca lucrezi de acasa. De MLM se foloseste in prezent Avon, Amway, Oriflame, MaryKay si multe alte companii celebre. Puteti incerca pe gratis timp de 7 zile, iar dupa aia veti plati 10$/luna pentru aceste servicii, care includ: site-ul tau personal al carui domeniu il alegi tu, plus 10 e-mailuri gratuite. Ganditi-va, doar 1 RON/zi sau echivalentul la 1 cafea sau 2 tigari. Daca doriti sa aflati mai multe, nu ezitati sa accesati www.webmoneyhq.ws si sa urmariti cu atentie filmuletul. Bafta.
Contactati-ma pe ID Mess: rserpu2@yahoo.co.uk
P. S. Links: www.website.ws

| rserpu a răspuns:

Apropo, sa nu crezi ca te imbogatesti peste noapte, ca nu-i adevarat. O sa-ti ia la 2-3 luni sa vezi primii 20-50 de dolari. Dar dupa aia, venitul tau va creste mult mai repede. Ciao.

| rserpu a răspuns:

Dragalasica, oamenii ca tine vor muri saraci, ca nici nu ai incercat. trebuie munca, dar nu sa-ti cada mura-ngura. Tu crezi ca daca ai dat pe google: "cum fac bani pe net" si ai dat peste scamuri, pai atunci nu mai poti face bani pe net? Sunt multe chestii, dar trebuie munca la inceput.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Simplu! Fura de la Basesculaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://gagabux.com/register.php/florinellz.html

incearca asta cu cateva minute pe zi faci bani frumosi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Faci bani online cu cateva click-uri pe zi si ii scoti cu cardul .
Inregistreazate : http://www.neobux.com/?rh=67656E6B7278
Succes !

| dragalasica a răspuns:

Dinpacate, nu poti.crede-ma,am incercat

| DarknessKirin a răspuns:

Banii zboara banii zboara banii zboara banii zboara...Doboara recorduri doaboara recorduri Am alergat am datorii la stat am alergat am datorii la stat am alergat...Nu stiu ce te crezi? Hacker? Sparge rooturi eu stiu rolling on the floor amenintai pe parintii tai rolling on the floor. Doboara recorduri

| litlleangel a răspuns:

Nu prea cred ca poti face asa ceva, am tot primit mesaje din astea pe mail, dar sunt doar minciuni.

| Adri_2085 a răspuns:

Iata o metoda de a face bani, GARANTAT 100%!
Un nou site care plateste instant la numai 50$ acumulati, si iti ofera 10 dolari pe reclama, 10 reclame pe zi.Pentru a retrage bani iti trebuie un cont PayPal sau AlertPay. Daca esti interesat sa iti maresti veniturile inscrie-te aici:
http://www.rapidptc.com/index.php?refer=Adri

http://www.rapidptc.com/index.php?refer=Adri&tp=signup

http://www.rapidptc.com/index.php?refer=Adri&tp=viewAds

P.S. Cine spune ca banii nu intretin fericirea, parerea mea ca a gresit magazinu.Bafta!

| prala a răspuns:

Sigur! simplu! videochat!

| branduletu a răspuns:

Si mie mi se pare destul de adevarata treaba asta cu statu acasa si sa faci bani de pe siteul http://sondajro.com/? ref=173321. incearca si tu. nu ai nimic de pierdut