| ktina a întrebat:

Buna!
Cine stie, ce ai putea lucra la cei care dau avizuri de tipul: "vrei sa stai acasa si sa castigi bani? tot ce trebuie sa ai este un calculator conectat la internet, pentru informatii trimiteti un e-mail la adresa..."
merci

Răspuns Câştigător
| Paty25 a răspuns:

Salutari! Am vazut o gramada de astfel de mesaje, dar nu ma incanta straight face, nu am incredere deloc, cea mai buna solutii de "a face bani pe net " este aceea sa devi un reprezentant la o firma de cosmetice de unde beneficiezi de disconturi iar de acolo te alegi cu siguranta de bani si produse! :* Daca esti interesat/a te astept sa vb paty_ta25! :*

2 răspunsuri:
| laura06 a răspuns:

Doamne ce super e acest site! http://www.prizee-jackpot.com/? parrain=4e10bed935974b2032020000, sunt foarte incantata, e un joc unde castigi bani si fara sa investesti un leu pentru ca ai zilnic 20 de jetoane de vreo 2 ori pe zi daca nu si mai mult si oadata ce faci level up devine din ce in ce mai interesant. Eu am investit doar 4 euro pentru 125 de jetoane si deja i-am recuperat si am si ceva in plus. Nu pierzi nimic daca incerci si ai sa-mi multumesti.

| cristina_3183 a răspuns:

Buna.poti sta acasa si sa faci bani. daca vrei sa devi reprezentant oriflame.ai discount-uri de pana la 40%...iti poti comanda produse cosmetice pentru tine.sau pentru familia ta la jumatate de pret.in plus Oriflame iti ofera cadouri la fiecare campanie. discout-uri: 23% pentru o comanda de 50-249 lei
30% pentru o comanda de 250-499 lei
40% pentru o comanda de 500 lei.
aceasta este prima parte frumoasa din a fi reprezentant oriflame. poti castiga mai mult...iar ca sa te inscri online nu iti trebuie decat datele de pe buletin si un cod...cu acela te pot ajuta eu. astept raspuns