| lalala21 a întrebat:

Cum sa fac bani usor pe calculator de acasa?

5 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Inveti engleza cel putin FOARTE bine inainte de orice altceva. Dupa aia te apuci si sapi... exista nspe modalitati de a face bani online.

| awspam a răspuns:

Daca asa pui intrebarea sa ai bafta ce sa spun sper sa faci banii usor laughing poate ajungi si tu un vedeta pe youtub

| Lisa01 a răspuns:

Din cate stiu eu sansele sa faci bani de acasa sunt 0.1 %. Nu prea exista anunturi reale pana acuma.Mai cauta.Bafta

| sebitzu007 a răspuns:

De acasa e mai greu si nu prea e simplu sau legal asa ca invata mai multe tutoriale despre calculatoare fa-ti cd-uri cu softwri windows etc si du-te si repara calculatoare.
Profit garantat stiu din xphappy

| GT278083 a răspuns:

Https://coin-birds.com/? en=GT278083 un joc care poti transforma monedele in bani reali cu perseverenta! mult succes!