| Elisabeta21 a întrebat:

Cum pot face bani de acasa? Un venit mic

8 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

Te poți apuca de videochat. E o metoda bună sa faci bani.

| Elisabeta21 explică (pentru Sofer):

Sa te apuci tu!

| Sofer a răspuns (pentru Elisabeta21):

M-am apucat de câteva luni. Nu e nimic rusinos.

| viavo a răspuns (pentru Elisabeta21):

Bravo! Depinde de ceea ce stii sa faci. Croitorie, sunt multe firme care iti dau materialul acasa il croiesti si sa cosi, halate de exemplu, sau manusi de protectie, daca esti foarte priceputa la photoshop sau programare poti sa gasesti de lucru pe site-uri de freelancer. Ai mai putea sa lucrezi ca operator helpline la anumite companii chiar si la retele de telefonie mobila si ar mai fi...

| Ioana37383 a răspuns (pentru Sofer):

O metoda buna, dar care te injoseste! Sa ti vinzi efectiv corpul pentru o suma de bani, mi se pare ceva penibil si neplacut care practic te face sa devii fara valoare in fata celor ce te inconjoara! Eventul ai putea incepe o colaborare cu un brand: oriflame, avon, farmasi sau depinde de ce preferinte ai. O alta metoda buna care am vazut ca pe Instagram merge super bine, sunt conturile cu haine/obiecte/make up la mana a doua de vanzare! Mult succes si sper sa reusesti ceea ce ti ai propus!?

| Dana1999 a răspuns:

Încearcă pe olx. Sunt posturi online

| Dana1999 a răspuns:

Nu trebuie sa te superi ca ți a recomandat videochatul. Nu e atât de rușinos precum pare. Rușinos este sa furi sau sa cerșești.

| Byb2001 a răspuns:

Încearcă abonat oriflime sa vinzi produse s au olx