| caNabiis a întrebat:

Cum pot face bani rapid pe net?

3 răspunsuri:
| Hari a răspuns:

Rapid nu o sa gasesti niciodata si sa fie si serioase.Am visat si eu mult la "BUTONUL MAGIC" de a face bani peste noapte dar nu a fost asa si nici nu va fi vreodata. Eu iti recomand o afacere care nu iti va aduce bani peste noapte dar iti va aduce BANI sigur si sa stii ca niciodata nu ai sa castigi bani frumosi daca nu ai sa si investesti.Afacerea o poti gasi aici: www.3afaceri.wordpress.com. Mult succes.

| Ncl_9813 a răspuns:

Iti poti deschide un site.

| piata a răspuns:

Rapid nu se fac bani pe net decat prin inselatorii. Trebuie sa vinzi ceva si sa ai trafic.