| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot sa fac bani rapid?

Răspuns Câştigător
| figure a răspuns:

Din experienta iti spun ca, de regula, cei mai multi bani ii pierd cei care vor sa faca bani rapid.

Daca vrei sa faci bani, acorda-ti timp sa inveti cum stau lucrurile si sa nu te arunci in orice.

Bani pe net ai putea face din FOREX (doar ca trebuie sa investesti si sa te instruiesti), din programe de vanzari pe baza de comisioane (EMAG, vanzare asigurari, etc.), companii de MLM, etc.

Ti-as recomanda sa te informezi cu privire la programul celor de la EMAG.

PS : Fii foarte circumspect cu orice oferta care iti promite ca faci bani rapid / instant / garantat / etc.

6 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Spargi o banca. It doesn't get faster than that.

| andru10best a răspuns:

Rapid nu prea poti decat daca ceri de la cineva.

| costan a răspuns:

Aici gasesti metode de a castiga bani pe net, majoritatea sunt insotite si de dovezi plata: http://bit.ly/1af5LBq

| sodobar a răspuns:

Vrei sa castigi bani? trebuie sa dai like pe facebook sau pe twitter si primesti bani, cand strangi 15 euro poti sa ii scoti, inregistreaza-te! este gratuit, ai doar de castigat ca asa tii calculatorul deschis, nu strica sa faci niste banuti, la inceput nu o sa faci foarte multi bani dar pe parcurs o sa ajungi la sume frumoase, acesta este linkul http://www.fanslave.net/ref.php?ref=742597,dupa trebuie sa faci rost de referali, daca vrei mai multe detalii spune-mi, firma e de incredere

| sparky34 a răspuns:

Du-te si munceste ca banii nu cad din cer.

| Petreus_Aura_1975 a răspuns:

Pai vindeti din lucruri