| membrugirl2010 a întrebat:

Cel mai rapid mod de a face bani la 16 ani?

12 răspunsuri:
| anutza a răspuns:

Reprezentant Oriflame

| Narcis2007 a răspuns:

Da in afara de reprezentant la frime de machiaje ce ar putea face cei de 16 ani?

| Un1kuL a răspuns:

Va puteti gasi un job la juma de norma cum ar fi dadaca(daca va plac copii)sau sa lucrati ca ospatar sau ajutor de bucatar intr-un bar sau restaurant...multa bafta

| rolfenstein a răspuns:

Pe centura e cel mai rapid.

| Daniela89 a răspuns:

Inscrie-te intr-un mlm.De exemplu eu sunt inscrisa la Oriflame si am parte de reduceri foarte mari plus produse gratis. Daca esti interesata lasa-mi un mesaj

| Anda_7636 a răspuns:

Sa muncestiwinking

| porschefan a răspuns:

Cam cati bani?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Reprezentant oriflame, avon, maibelline new york etc...

| LoLpoZ a răspuns:

Work! happy de exemplu sora mea lucreaza. si sa stii ca nu sunt putini bani

Răspuns utilizator avertizat
| frisca a răspuns:

Cere la parinti

| SmithZack a răspuns:

Http://www.clixsense.com/? 4325896 Pe site-ul asta trebuie doar sa vizionezi reclame si sa faci sarcini (task-uri). Poti scoate banii la 8$. Eu am facut 12$ pana acum, fiind de 2 saptamani. Bafta.