| ionut16001235 a întrebat:

Cum pot face bani rapid stand acasa?

4 răspunsuri:
| Lucian2473 a răspuns:

Faci articole la publicatii straine. Trebuie sa cunosti foarte bine limba Engleza. De exemplu faci review-uri la telefoanele mobile ce apar in viitor.

| cristii88 a răspuns:

Cei care vor sa faca un ban de acasa sa lase o adresa de email si le voi da linkuri-le.....stiu cand auzi de bani de acasa te gandesti la teapa imposibil dar chiar exista cateva siteuri din care poti face bani pe bune testate de mine garantat.

| Cata_Alyn_1990 a răspuns:

Https://www.wowapp.com/w/alin.amalinei/Alin-Amalinei
Intra aici invita prieteni si faci bani.
Daca ai peste 12 prieteni activi poti face 1, 5-2 $ zilnic.
Bafta

| WatsonJamesB221 a răspuns:

Salut. Eu spun ca poti cumpăr huse/ obiecte mici (1 dolar sub 1 dolar) de pe site uri chinezesti joom si alte Si le vinzi in tara pe olx, lajuamte.
Eu am facut asta si din 40 de lei pe care i am avut la incepe am facut 230. Bine eu am si alta slujbă. Dar eu cred ca merita. Succes