| nezuzu a întrebat:

Cum pot face repede rost de bani?big grinbig grin

5 răspunsuri:
| ombladon a răspuns:

Te futzi in CUR!

| Dark13 a răspuns:

Mergi la munca, sau joci pe net poker pe bani reali nu virtuali daca stii juca sau cauti un loc de munca pe net...multe modalitati

| BilaDorel a răspuns:

Cand afli cum, anunta-ma si pe mine.

| nezuzu explică:

Ba cum sa muncesc am 14 ani ziceti si voi alt ceva eu stiu un sait pe net ceva

| Camiiimm a răspuns (pentru nezuzu):

Poti sa devi reprezentant la oriflame, insa daca ai un frate/sora mai mare[sa fie major] sau pe numele unuia dintre parinti te poti face, deoarece ai doar 14 ani. ai comision mare. daca doresti mai multe informatii YM! m.camiii@yahoo.com