| anonim_4396 a întrebat:

Funda! Cum pot face rost de bani cat mai repede?

8 răspunsuri:
| Fluffinator a răspuns:

Vinde organe, dar numai din cele dublate. Scoti si 3000 de euro pe un rinichi si tot cam atat pentru un plaman sanatoslaughing)

| XxBalonasheeXx a răspuns:

Angajeaza-te la Retim happy...

| ciresepeetno a răspuns:

Poi du-te in Franta si scrie pe o bucata de carton ca iti mai trebuie 10 euro ca sa ajungi in Romania.laughing (e un banc)

| intelectualul a răspuns:

Cersit, prostitutie, jafuri/inselaciuni...

Cealalta cale ar fi cea cu educatia foarte buna, loc de munca bine platit, iar apoi o investitie.

| Lori18 a răspuns:

Pai rost de banii poti sa faci numai daca te angajezi undeva.sau daca le ceri parintilor tai,, ia pe ascuns de la ei daca nu vrei sa le ceri laughing ca nu vad cum ai putea de unde asa repede numai daca faci ceva undeva pe strada. funda big grin

| SemnuIntrebarii a răspuns:

Duten Franta la cersit

| S0S0 a răspuns:

Daca lucrezi faci un imprumut la provident (rapid si usor) daca nu te angajezi... iei un job si prim munca vine si banul tonguetongue

| anoneu a răspuns:

Du-te la munca!