| Neamtu95 a întrebat:

Cum pot face rost urgent de bani

6 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Depinde de suma.
Pana la cateva sute de lei poti cere de la membrii familiei cu care esti in relatie buna, chiar si parti mai mici (cat isi pot permite), iar mai tarziu le dai inapoi inainte de termenul convenit cu ei. Daca primesti banii cadou (si nu numai), fii atent sa dai si tu ceva de la tine! Cand ei au nevoie de ajutor, nu ezita, astfel te poti revansa.

Daca e vorba de suma mai mare, atunci depinde de posibilitatile tale de garantare.

| Violleta2022 a răspuns:

Ceri parintilor, rudelor sau prietenilor, in situatia in care nu poti lua un imprumut bancar!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai n-ai si tu pe cineva la care sa te imprumuti?

| xSega a răspuns:

Vinde ceva

| SimonaBubu a răspuns:

Fa afaceri, împrumută.

| Anastasiu_Claudiu_1976 a răspuns:

Depinde de suma si de perioada pentru care ai nevoie de imprumut. Iti sugerez sa ai mare grija de unde si in ce conditii vei obtine suma de care ai nevoie. Mai bine apeleaza la un consultant si impreuna cu el alege o banca care iti ofera cele mai avantajoase conditii. Nu semna cu ochii inchisi.
bccredit.ro