| hjsource a întrebat:

Buna!
Stie cineva o modalitate de a face rost de bani urgent pentru un student. Or din imprumut or din bursa?
Ms mult pentru intrebari.

4 răspunsuri:
| robertpaul a răspuns:

Da,se pot face bani, din imprumut.de exemplu imprumuti bani de la X,ca sa ai sa iti faci treburile,iar cand trebuie sa-i dai lui X inapoi imprumuti de la Y,apoi cand trebuie sa-i inapoiezi lui Y, iei imprumut de la Z, si tot asa.intelegi))))

| MARRY05 a răspuns:

Buna.Te pot ajuta cu un job part-time, reprezentant sau coordonator Lady's/SC NET ROMANIA. Castigi cat de mult de implici. Daca doresti, astept sa ma contactezi.
Id-ul meu este business_ms@yahoo.com

| bebe_1962 a răspuns:

Imprumut. nu stiu ce sa zic.dar prin bursa e mult mai bine :* pentru ca poate nu o sa mai ai cum sa ii dai inapoi. bursa are si ea chestiile ei. daca parintii dau salariu net sau brut mik. atunci depui actele si iti poti lua maxim 2 mil pe semestruhappy

| hjsource explică:

Mersi mult pentru raspunsuri... la imprumut m-am gandit si eu, dar nu gasesc banci care ne da, fiindca lucrez langa facultate in negru. Primesc 480 lunar. Daca stiti unde, cineva, ceva serios exclus camatarii, ar fi bine...
Inca odata multumesc.