| FataPrietenoasa1234 a întrebat:

Cum pot folosi PayPal fara card de credit? Adica pot sa trimit si sa primesc bani? Si cum imi scot banii sa ii am in mana? Vreau un raspuns cat mai complet, va rog, cu toate detaliile necesare.

2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nu poti

| sunmetal11 a răspuns:

Mai intai trebuie sa-ti fie verificat contul de paypal,trimiti o copie a extrasului de cont si copie a cartii de identitate, numar de telefon, adresa de email, apoi daca nu vrei sa-ti adaugi un card, iti adaugi contul bancar(ibanul)si poti extrage banii direct in cont(adica in contul tau bancar BT.BCR.BRD,adica la orice banca ai tu contul deschis! deci una din doua, ori card ori cont bancar, altfel nu se poate!