| Vasi321 a întrebat:

Cum pot gasi codu cu care trebuie sa activez cardul pe contul PayPal?

2 răspunsuri:
| awspam a răspuns:

Cand activezi sau cand trimiti activare card iti da in contul de la card pe online langa aia unde iti arata ca au luat niste bani din contul tau o adresa ceva genul paypall cod:0000 pe care tu il vei pune in paypall si iti vor da bani inapoi pe contul de peypall e vb de 1.5 euro care ti da inapoi dar na bafta

| oPeL68 a răspuns:

Codul de confirmare este in extrasul de cont. Trebuie sa le ceri celor de la banca.