| cealapamarin a întrebat:

Ce suma de bani imi trebuie sa am pe card pentru contul de paypal? Ca sa il activez? Dau funda! Mii ia de tot? Sau mii da inapoi?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Minim $2 pe card, iar activarea contului o face Paypalul, nu tu, dupa ce-ti retrag cei $2 din cont, iti trimit in exrasul de cont un cod de 4 cifre pe care tu trebuei sa te intorci si sa-l pui in linkul trimis de Paypal, ca verificarea sa continue.
Dupa introducerea acelui cod, Paypalul iti va returna cei $2 in contul bancar si te vor anunta ca verificarea s-a incheiat si ca esti eligibil sau nu, sa folosesti Paypalul.

2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Mie mi-a luat 7 ron ca apoi sa i am iar in cont vezi de acel cod care il folosesti sa activezi contul care il gasesti la tranzactii

Răspuns utilizator avertizat