| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot pune port usb la Opel Astra H 2007, că astea nu-s dotate, ca să pun un stick cu muzica trebuie sa iau și un modulator fm și să-l bag la bricheta, (am pus la afaceri și financiar, pentru că nu mi-a apărut rubrica cu auto, nu știu de ce...)

1 răspuns:
| grandebgd a răspuns:

Cel mai bine iti cumperi un adaptor Bluetooth care se adauga in locul la bricheta. Sau cel mai simplu Player Auto tot cu Bluetooth incorporat, usb si radio fm.

| Valyasdfg a răspuns (pentru grandebgd):

La Opel Astra H nu se poate! Astea le poți face la golf.uri, sau la alte mașini, uită.te pe net la bord la Astra H, n-am cum schimba player.ul