| Lexuk a întrebat:

Cum pot sa devin coordonator la Avon, daca sunt deja reprezentant?

5 răspunsuri:
| fif2002 a răspuns:

Trebuie sa inscrii 4 reprezentanti si sa ai comanda impreuna cu echipa de minim 1500 ron
intra pe www.claudia09avon.eu si gasesti informatii despre Avon

| OmuVerde a răspuns:

Daruieste celor dragi un cadou ecologic de la Greenpeace: pixuri din hartie si plastic reciclat, semne de carte imprimate pe hartie reciclata (cu vapoarele Greenpeace), brelocuri, sireturi si tricouri inscriptionate. Comanda acum doar la Greenpeace Shop: http://www.greenpeace.org/romania/shop

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Contacteaza-ma pe ralu_av si iti explic eu...

| avoncosmeticecoordonator a răspuns:

Trebuie sa recomanzi cel putin 4 persoane care sa se inscrie ca si reprezentanti si valoarea comenzilor tale si ale lor sa depaseasca suma de 1500 ron. daca vrei sa stii mai multe da-mi un mail mihaela_roxana. ditu@yahoo.com

| Bolocan_Stefan_1995 a răspuns:

Cum pot sa devin coordonator la avon daca sunt deja reprezentant