| Cristina7903 a întrebat:

Cum pot sa devin reprezentanta oriflame? fundita pentru cine ma ajutalove struck.

Răspuns Câştigător
| elenaaarion a răspuns:

Buna Cristina! Te voi ajuta cu mare drag sa te inscrii! Eu sunt lider de retea la Oriflame si mi-ar face placere sa te alaturi grupului meu. Contacteaza-ma pe mess chanely_sweet si daca vei parcurge programul de bun venit vei primi din partea mea un parfum! Te astept! Elena

7 răspunsuri:
| elenaaarion a răspuns:

Si inca o precizare: nu te inscrie pe site-uri pirat. Singurul site oficial al Oriflame este www.oriflame.ro. Restul nu sunt autorizate... Te astept pe mess sa iti povestesc mai multe detalii si sa iti fac inscrierea!

| Camiiimm a răspuns:

Daca vrei sa devi reprezentanta si pe langa bani sa castigi si niste produse, da add la m.camiii si te fac eu reprezentantahappy Merita sa fi reprezentanta la ORIFLAME!

| Kesha1428 a răspuns:

Buna,la oriflame nu stiu cum sa devii reprezentanta, insa stiu cum sa devii la Ladys, Giada rome sau Margo.Si sa stii ca Ladys are o gama larga de cosmetice, la un pret uimitor de mic, are si textile si bijuterii.Giada rome are niste bijuterii la un pret enorm de accesibil,si app de bijuterii sunt suuuper frumoase.Iar margo are cele mai bune si de calitate parfumuri, folosite si la rang international, la un pret enorm de mic.Pt mai multe informatii adauga adresa de messenger:giabocmarina@yahoo.com.Totul gratis +un procent din suma comenzilor(avandu-l tu)+ un cadou foarte dragut! Asa ca haide in echipa mea!

| Asyul95 a răspuns:

Si eu sunt reprezentanta;;) uite aici fa acesti pasi draga :*
http://reprezentant-oriflame.ro/......venit.html
si aici te inregistrezi :

http://reprezentant-oriflame.ro/index.php/Formular-Inscriere.html

Succes sa ai :*:*

| iatza a răspuns:

Daca vrei poti sa te inscri si reprezentnat Avon, uite aici ce ai putea catsiga http://www.avoncosmetic.cif2.net

| •βϋβϋ•&•ϯᶏᵷ• a răspuns (pentru iatza):

Bunaaa as vrea sa ma inscriu si eu la oriflame

| Deenni a răspuns:

Reprezentantii nou-inscrisi la comanda de minim 140lei vor primi pe langa discount 15-30%, un ser de produse in valoare de 70 lei( apa de toaleta Essence/Windscape + un produs Planet Spa ) si Rimelul SuperMax cu 5 lei in loc de 29lei, iar la comanda de minim 300lei mai primesc in plus un set de produse in valoare de 550lei! Cum suna? Sper sa fii interesatabig grin astept un raspuns:*