| darkzor a întrebat:

Cum pot sa imi fac propriul site sau macar un blog pe care pot posta reclame prin google adsense?

Răspuns Câştigător
| Leandro a răspuns:

Pe www.ucoz.ro, probabil cel mai simplu sistem prin care poti sa-ti creezi un Blog ori Site GRATUIT! Se adreseaza tuturor, incepatori sau avansati, vine cu o interfata in limba romana si adresa de tip nume.ucoz.ro, unde poti sa-ti pui Adsense!

Aici poti sa te inregistrezi: http://www.ucoz.ro/register

Iar aici ai un tutorial video: http://www.tutorialevideo.info/? pe=3090 unde ti se explica pas cu pas cum faci.

Mult succes!

3 răspunsuri:
| GabyAdicaEu a răspuns:

Intra pe www.cel-mai-amuzant.blogspot.com si sus de tot este o bara si scrie creeaza un blog (sau ceva de genul asta)

| darkzor explică (pentru GabyAdicaEu):

Ok, aici am, dar am o problema, cand incerc sa il inregistrez pe google adsense imi zice ca nu e valabilsigh

| DeDuGames a răspuns:

Daca doresti iti pot oferii un subdomeniu [nume.begames.eu], da-mi un mail la support@begames.eu daca doresti