| username010000000 a întrebat:

Cum pot strânge bani foarte simplu și rapid!?

8 răspunsuri:
| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

Depinde despre ce suma vorbim.

| username010000000 explică (pentru IzvorulDeIntelepciune):

Cum pot strange niste bani(bona...)

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns (pentru username010000000):

Ca sa strangi bani trebuie sa mergi la munca. Poti munci indiferent ca ce, important este sa-ti gasesti un loc de munca temporar.

| WolfBlack a răspuns:

Daca ai putin talent la scris, răbdare şi te descurci cât de cât cu PC-ul, ai putea să îţi faci un blog pe www.blogger.com (sau alte platforme similare de blogging).
Poţi să vorbeşti despre lucrurile care te interesează direct pe tine. După ce ai câţiva cititori poţi să îţi bagi reclame pe blog prin google adsense şi încet încet o să vezi cum câştigi nişte bani din ceea ce scrii pe blogul tău.
Dacă nu ştii prea multe despre acest subiect, nu îţi fă grijă. Găseşti tone de materiale despre acest subiect pe google.
Este un pic mai multă muncă, dar poate se devină o sursă de venit pe o perioadă mai îndelungată

| suntserios a răspuns (pentru WolfBlack):

Vrei sa zici dupa ce ai zeci de mii de cititori faci cativa bani, nu dupa ce ai cativa cititori. Iar asta nu inseamna nici repede (ai nevoie macar de 1-2 ani de SEO intens sa iai aduci blogul la o asemenea vizualizare) si nici multi bani pentru ca adsense pe Romania e platit extrem de prost

| Ieieu a răspuns:

Nu poti face usor! sau daca poti (, dar chiar nu stiu cum) Bani trebuie munciti ca sa te poti bucura cu adevarat de ei! Sper ca te-am facut sa intelegi :* Si daca chiar apreciezi Fundita