| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot strânge bani foarte repede.Am nevoie de 50 de lei in două săptămâni. Rapid

5 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Ajuti la curatenia de primavara la cineva. Intr-o zi poti castiga chiar si dublu.

| Violleta2022 a răspuns:

Ii ceri lui mama si tata si evident le spui motivul pe care ai nevoie de banii aia.
Este exclus sa vinzi online, nu esti majora si risti ca aprintii tai sa aiba probleme cu legea.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vânde ceva din lucrurile tale care nu-ți mai trebuie, la prieteni sau pe OLX (sau oricare alt site). Cu cât lași la preț, cu atât vinzi mai repede. Sau amanetează ceva, iar când faci rost de bani, recuperezi bunul amanetat. Sau împrumută de la o cunoștință, 50 de lei e o sumă mică.

| AFR81 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu prea merge sa pui un copil sa amaneteze sau sa vanda pe OLX happy

| anonim_4396 explică (pentru AFR81):

Dar nici să muncească fizic nu-l pot pune.