| LoryC a întrebat:

Cum pot strange cat mai multi bani fara sa ii cheltui?

4 răspunsuri:
| danut a răspuns:

Cand faci rost de ceva bani fugi la o banca si fa-ti un cont cu anumite clauze de economisire.

| lookingforlove a răspuns:

Uh te inteleg!
pai.doar sa te motivezi. sa te faci TU intr-adevar sa vrei sa-i strangihappy sa rabzi si sa te motivezi prin ceea ce vrei sa cumperi. asa te vei si maturiza si vei face un pas in fata vietiihappy
succesbig grin

| Dolofănica a răspuns:

Economisești.

| BAM_7947 a răspuns:

E simplu...renunta la: cluburi, baute, petreceri, haine, incaltaminte, prieteni, vacante, tigari, mancare si apa happy andra are dreptate... ceva trebuie sa te motiveze. uite de exemplu eu strang bani sa-mi iau o toyota supra big grin