| R0011 a întrebat:

Intrebarea mea e cam stupidalaughing)). Cum pot sa strang banii la " ciorap"? DE fiecare data cand strang cativa bani il cheltui imediat. Poate avetii niste solutii pentru ai putea strange...Mersi!

Răspuns Câştigător
| valy a răspuns:

Intrebarea ta nu este stupida deloc.ba chiar pe criza este normal sa strangi gaina de gat.
Incearca sa ii dai la parinti.mamei tale ii spui care este treaba.si tii va tine nu tii va cheltui, si ai sa vezi ca daca mama este multumita de tine iti va pune si ea acolo un mic bonus.sau iti poti face un card.si sa faci in asa fel incat sa spui sa nu iti dea voie sa scoti decat odata pe luna
Mult succes

5 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Sau poti sa ii dai pe droguri
laughing
Drogurile se scumpesc mereurolling on the floor

| ASDFGHJKLOIUYTREDSDV a răspuns:

Ai putea sa-i schimbi in Euro. Nu ii poti cheltui, deci "nu-i ai"...cand vrei sa ii folosesti(nu poti ecenomisi toata viata) ii schimbi.platesti o taxa in plus DAR...
Poti de asemenea sa ii pui pe card thinking
Succes!

| bernaaaaa a răspuns:

Iti spun sincer si eu am avut aceeasi problema stii ce sa faci? dai banii mamei tale si spune-i sa nu ti le mai dea, orice ai face, asa poti sai strangi, succes! happy sper ca te-am ajutat

| Ancutzzaaa a răspuns:

Il rogi pe un prieten de incredere sa ii tina. Asa nu ii mai la indemana ca sa ii cheltui si cand s-au strans toti banii de care ai nevoie ii ceri.happy

| amitzica a răspuns:

Pai...Iei o cutie de pantofi, ii faci o gaura la capac, cam cat sa intre bani, lipesti capacul de cutie si te gandesti ca nu ai banii aia in casa