| Addutzssa a întrebat:

Vreau si eu o modalitate de a face bani sau sa strang. Ca nu pot strange. Ii cheltui imediat ce primesc cativa deci nu ii pot strange vorbesc serios, chiar am nevoie de bani Cam 400 lei. Dar am 14 ani ..si nu stiu ce as putea face.straight face.

10 răspunsuri:
| StiuCeSpun a răspuns:

Castiga bani cu facebook, comisioane intre 3 si 150 lei, castiga si din castigurile prietenilor tai.Inscrie-te aici: http://bit.ly/130vRnE
Scurteaza link-uri si castiga bani, castigi 20% din ce castiga referalii tai.Inscrie-te aici: http://bit.ly/WY8mEi
Contact pentru detalii la banionline100@yahoo.com

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai nu cred ca ai cheltuile asa mari la 14 ani daca nu cumva te ai apucat de fumat.

| UnicornsAreLove a răspuns:

Eu fac in felul urmator: De cate ori primesc niste bani pun o parte din ei la o parte si imi imaginez ca acea parte nu exista. Apoi cheltui doar ce nu am pus deoparte adica bani de cheltuiala. Sper sa ai succes stiu cum e sa strangi bani(si eu incerc sa strang pentru cantonamente)

| oompaloompa a răspuns:

Patesc acelasi lucru si eu vreau raspuns la asta!

| dantextcontrolpsp a răspuns:

Cumparativa cite un Porcusor de lut adica "pusculita"winking

| Addutzssa explică (pentru dantextcontrolpsp):

Nu fumez. Vreau bani pentru un telefon nou. Si parintii mei nu vor sa imi ia pentru ca zic ca le stric si nu merit. Dar nu este adevarat ..si actualul ..este praf..nu mai suport..trebuie neaparat..si banii de cheltuiala..as pune cam 7-8 lei pe zi straight face ceea ce e putinn X_x. Nu stiu ce sa fac...

| UnicornsAreLove a răspuns (pentru Addutzssa):

Nu cred ca e asa putin... eu pun cam 20 lei pe luna dati seama xD

| Prince_Pyckolo_1992 a răspuns:

Incearca sa gasesti undeva sa imparti materiale publicitare, pliante, nu stiu ce ai putea face la 14 ani

| Addutzssa explică:

Nu fumez.Dar am nevoie de un telefon nou, pentru ca actualul este praf X_x.iar parintii mei nu vor sa-mi ia altul pentru ca spun ca nu am grija cu ele si ca stric repede...dar nu e adevarat.iar daca vreau ceva. poot sa ma rog luni de zile de ei ca tot nu-mi cumpara..nu am probleme financiare. Deloc. Dar ..nu inteleg.
Si chestia cu stransul..eu primesc cam 10 lei pe zi straight face ..si sa pun asa in fiecare zi.mi-ar trebui 2 luni..ca poate sunt zile cand mai cheltui ca am nevoie si nu pot pune. Ar dupa pana la 3 luni si nu pot astepta atat. oare ce ar trebui sa fac sa strang mai repede?!

| CrAzYbOy1332 a răspuns:

Incearca sa pui mai multi bani intr-o pusculita sau ceva de genu si ia-ti cativa de buzunar