| AndreiGhicaCristian a întrebat:

Cum pot transfera bani de pe Master Card pe Contul meu paypal?

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu-i nevoie sa tansferi nimic, atata vreme cat credit cardul este legat de contul Paypal fiind deja verificat si eligibil de Paypal, ei vor retrage automat banii, cand tu faci cumparatura si platesti bani din paypal.

| Violleta2022 a răspuns:

Acum am vazut, ca tu abia treci clasa a VIII- deci nu ai cont de paypal, pentru ca nu ai cum, ala il poti face doar cand ai 18 ani impliniti.
In cazul asta, poti platii doar cu MasterCradul tranzactiile online.

| AndreiGhicaCristian explică (pentru Violleta2022):

Am gresit.Am card viza electron de la banca transilvania si imi spune:Ne pare rău, dar nu vă putem procesa solicitarea. Încercați din nou mai târziu.

| AndreiGhicaCristian explică (pentru Violleta2022):

Am cont de paypalwinking

| Violleta2022 a răspuns (pentru AndreiGhicaCristian):

Daca ai deja cont VALID, verificat si functional de Paypal, atunci stii bine ca trebuie sa-ti legi cardul bancar, sau credit cardul de contul lor, ca sa se faca procesarea tranzactiilor.

Deci, sfaturile noastre sunt deja inutile, daca deja mentionezi ca ai cont de Paypal valid... desii ma indoiesc, ca este valid si functional, pentru ca la verificare te vad ca esti sub 18 ani si te scuipa afara, blocandu-te.

| Bogdiy14 a răspuns:

Intri pe paypal si bagi codul si pin-ul de pe card. Si dupa alegi cat vrei sa muti pe paypal sau ceva de genu, nu mai stiu exact ca nu am mai facut de mult