| d3r3ck a întrebat:

Cum poti retrage bani din www.maildirect.com?

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

Imediat ce ai adunat suma de 10$, intri in contul tau de mail direct si incarci o poza cu buletinul tau.

Bft!

| d3r3ck explică (pentru Jipa95):

Pai si de ce trebuie cu buletinul? sau cum iti trimit bani? prin posta tii trimit acasa sau cum?big grin

| Jipa95 a răspuns (pentru d3r3ck):

Faza e ca odata ce ai acumulat 200 euro doar atunci iti vor trimite banii prin posta. Am acumulat si eu 30 euro, i-am retras consecutiv cate 10 odata, dar nu am vazut un franc de la ei. Deci trebuie sa acumulezi min 200 euro.

| d3r3ck explică (pentru Jipa95):

Ok.si daca acumulez 200 de euro cum mii trimit? eu a-si vrea pe card daca se poate. sti ceva?big grin
sau mai sti vreun joc asa prin care se poate face bani?big grin

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai din cate tin eu minte trebuie sa ii contactezi pe ei pe mail si iti vor da indicatiile