| xPatriciaa a întrebat:

Cum poti sa faci bani acasa?

38 răspunsuri:
| WR104 a răspuns:

Depinde cati bani vrei sa faci, eu fac bani pe net, nu foarte multi dar important este sa profiti de toate posibilitatile.
Ce varsta ai?

| xPatriciaa explică (pentru WR104):

17 jumatate. Si nu sunt genul care sa profite de toate posibilitatile! happy

| WR104 a răspuns (pentru xPatriciaa):

E foarte bine daca esti acel gen, succes atunci!

| WR104 a răspuns (pentru xPatriciaa):

Multi inainte!

| dragos9234 a răspuns:

Desenandu-i
!

| Iulian03 a răspuns:

Nu poti.Decat sa participi la concursuri si sa castigi.Dar altfel nu poti.

| TheStory a răspuns:

La Poker.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O metodă foarte bună de a face bani rapid și ușor este Task4job.
http://tasks4job.com/? refer=234965 oferă 25$ la înregistrare și 10$ pentru fiecare membru care-l aduci; Dacă aduci 10 membrii ai facut 100$;)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Castiga bani din trafic pe site si vizualizare reclame, trebuie doar sa introduci niste coduri in casuta si se schimba pagina de reclame. Banii se pot retrage prin orice fel de metoda, foarte bine platit dar trebuie sa ai si 40 referali.
Link inscriere - http://atmoney.fun/3986939374028/

| stroedaniel13 a răspuns:

Un site care iti va fi de ajutor cred eu ca este:

www.munca-la-domiciliu.com

Gasesti informatii acolo chiar daca esti incepator sau avansat!

| costan a răspuns:

Vezi aici cateva metode testate sun insotite si de dovezi plata: http://www.bani-net-azi.ro/

| CMaria21 a răspuns:

Daca ai peste 18 ani si nu ai inca, cont pe VIVASMS pentru ca te-ai ferit ca e o teapa si ca nu o sa castigi nici un ban niciodata de pe urma lor acum e timpul sa iti faci pentru ca si eu la inceput am crezut ca e teapa dar totusi am incercat pentru ca nu aveam nimic de pierdut iar acum am strans 5 euro si am fost contactat de cei de la VIVASMS ca pot sa imi reincarc cartela de telefon din banii de pe site daca vreau ASA CA NU MAI EZITATI SI FACETI-VA SI VOI PROPRIUL CONT, ai aici linkul de pe care te poti inscrie http://www.vivasms.ro/h/912d5718f5

| jacobtim44 a răspuns:

Vezi Aici http://boomz.cabanova.com/cum-fac-bani-simplu.html
Trebuie sa iti faci cont la ei...este foarte bun, vei fi multumit

Sper sa te ajute

| AdeeMaria a răspuns:

Daca nu muncesti, nu ai de unde sa faci bani... pentru ca nu ii poti planta si sa creasca laughing) acasa thinking din cate stiu exista unele jocuri pe net unde poti castiga, dar slabe sanse. :d asa ca mai bine fa si tu economie cand primesti de la cineva happy sau baga la loto laughing) poate ai norochee hee :*

| xPatriciaa explică (pentru AdeeMaria):

Stiu si eu ca nu ii pot planta! Ma refeream la un joc sau ceva!

| AdeeMaria a răspuns (pentru xPatriciaa):

Mm...stia fratele meu un astfel de joc thinking nu mai stiu cum se numea, dar cand vine acasa il intreb si iti spun :*

| xPatriciaa explică (pentru AdeeMaria):

Mersii!

| BrokenAngels a răspuns:

Din pariuri, pe internet, vinzi limonada(daca este vara se vinde foarte bine), etc.

| AlexStroie99 a răspuns:

Pe internet la jocuri de noroc! FUNDA happy

| InUtZaaa a răspuns:

Poti sa te inscri la Ladys, Margo, Avon, Oriflame...din asteahee hee

| Ivaaa a răspuns:

Deci fii atentalaughing)) fa rost de niste fete si faci bordel la tinelaughing)

| Troll99 a răspuns:

Foarte simplu, poti sa incepi un blog legat de pasiunea ta si prin adugarea de continut relevant si bun, in timp sa inveti si putin seo, urci in motoarele de cautare poti sa transformi blogul intr-o mina de aur. Un blog poate fi monitorizat prin adsense(reclma platita google), marketingul afiliat, propriul produs, etc. Daca vrei te pot pune in legatura cu cineva care sa te ajute cu instalarea blogului, alegerea unui domeniu, fara sa platesti serviciile de instalare.

| Victor195 a răspuns:

Show la web laughing

| LA17 a răspuns:

FanSlave e un site nemtesc care plateste pentru a da like-uri pe Facebook si follow pe twitter.

Nu e un site care sa va aduca castiguri rapide, dar nici nu cere vreun mare efort din partea voastra in afara de cateva click-uri pe zi.
Tot ce trebuie sa faceti este sa aveti cont pe FaceBook si Twitter cu minim 5 prieteni. Activitatea este simpla si consta din a revizita paginile care le dau ei zilnic pentru conturile de facebook si twitter
. Pentru fiecare pagina de facebook /twitter trebuie sa dai un like si respectiv un follow si cam asta este tot.Deci nu faci cine stie ce efort.
Dupa parerea mea, e foarte simplu.
http://www.fanslave.net/ref.php?ref=996654

| Sandibe a răspuns:

O metoda foarte simpla este pe http://goo.gl/L1x1EQ
verifica pagina de concurs din stanga

| Costelchiriac a răspuns:

Cu sondaj e

| cosminnn12 a răspuns:

Cum sa faceti bani de acasa, gasiti aici http://www.onbusiness.net76.net/

| pendulumm a răspuns:

Eu asa castig vreo 30$ intr-o luna.

http://goo.gl/GkCHml

Bafta!

| ANd3 a răspuns:

Salut, poti sa incerci aici http://www.marketglory.com/strategygame/ANdU890 e un joc de strategie prin care poti face bani serosi!

| Banideacasa a răspuns:

Fă bani de acasă! Vezi cele mai bune PTC-uri pentru 2014 pe blogul meu--> top2014ptc.wordpress.com

| Kristheen a răspuns:

Hhtp://important-news.net16.net aici ai mai multe variante de a face bani online.nici una nu necesita plati totul e gratis. poti sa iti creezi site-uri si sa fii platit pentru clickuri sau altele.doar deschide si verifica.succes

| SuMReD a răspuns:

Http://www.marketglory.com/strategygame/SuMReD ii o idee usoara dea face bani la inceput nu faci bani multi dar cu timpul cam i 2 luni faci 100 lei pe zi

| Dorin_Arnautu_2001 a răspuns:

Salutare tuturor și Felicitări cu Anul Nou 2017!
Astăzi am o ofertă pentru fiecare dintre voi care dorește să facă bani online.
Tot ce trebuie de făcut este modul de a te înregistra pe site-ul pe care îți voi da acum [ http://bit.ly/2iEK4lu ].
Bine modul pe care faci bani este o companie Germană (QUmfrage) foarte serioasă și foarte reală...
Pentru a face bani nu este nevoie de investiție sau ceva de genu acesta, și nu are importanța ce vârstă ai.
Și nu-ți trebuie studii superioare, totul este simplu și real... Pe zi poți face 10 Euro, știu că pare cam un pic absurd din punct de vedere, dar totul este real, încercați și o să vă convingeți singuri pe voi însuși!
Mă numesc Dorin și vă urez mult succes în 2017 și sănătate și mulți bani :)!
La Mulți Ani Tuturor! [ http://bit.ly/2iEK4lu ]...