| Dyia67 a întrebat:

Se poate face de acasă videochat singura sau dacă este ceva site care poți sa faci bani?

6 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Se poate face de acasă videochat singura. Da.
au dacă este ceva site care poți sa faci bani. Da, poate, dar nu
în pielea goală.

| Crackman a răspuns:

Only fans dar nu prea imi pasa de deciziile tale in legatura cu moralitatea, toti la o adica vor bani si sunt capabili sa faca ce este necesar pentru asta.

| SharpEagle a răspuns:

Sa cantaresti bine decizia asta. Exista o probabilitate foarte mare sa regreti ulterior, sa ai mustrari usturatoare de constiinta, sa-ti scada stima de sine si treaba asta sa te urmareasca toata viata.
Oamenii se mai schimba odata cu maturizarea. Ajung sa aiba pretentii mai mari de la ei, sa tinda spre o versiune mai buna de-a lor. Iar trecutul poate fi chinuitor, poate fi un ingredient care da un gust foarte amar intregii vieti, mai ales daca sunt intamplari si fapte care nu pot fi "sterse" asa usor cu "buretele".
Think it over, think it through...

| GabriellaM a răspuns:

Se pot face bani si de acasa, fireste, dar cel mai bine iti recomandam sa ai o echipa in spate (trainer/suport, marketing), pentru a te ajuta sa progresezi. Hai sa luam un exemplu, esti o persoana care se trezeste mereu dimineata cu un plan de actiune? Acest domeniu, ca oricare altul - are nevoie de rutina-obiective-dar mai ales a fi constant. Singura e mai greu sa te gandesti la toate aspectele si te poti lasa demotivata mai usor. Uite un articol care te poate ajuta mai bine - https://studio20.ro/......-de-model/