| Emi12736271283726 a întrebat:

Cum primesc banii din superprono pe Superbet?
Am 65 de lei și nu au intrat

4 răspunsuri:
| Drake21 a răspuns:

Nu stiu, eu m-am dus direct la casa pariurilor si m au inscris ei cu acte cu tot, eu nu am luat nici un ban de la promotie cu invartelile lor gratis, joc direct pe bani mei

| Drake21 a răspuns (pentru Drake21):

Tare ca ai pus intrebarea la afacerirolling on the floor))

| Drake21 a răspuns (pentru Drake21):

Nu e de ras dar eu nu pot sa pierd la pariurirolling on the floor

| alx1344 a răspuns:

Pentru a primi banii din SuperProno pe Superbet, trebuie să urmezi pașii de retragere specificați de Superbet. Verifică dacă ai furnizat corect informațiile de cont și dacă ai îndeplinit toate cerințele pentru retragere. Dacă întâmpini probleme, contactează serviciul de asistență al Superbet pentru a primi ajutor suplimentar.