| Generalgrevious031 a întrebat:

Salut! Marti am jucat la Superbet la sectiunea Superprono si am ghicit 4 raspunsuri si cei de la Superbet mi-au trecut doar 3 raspunsuri ghicite ca la ultima intrebare am pus ca se va acorda un singur cartonas galben in prima repriza la meciul RB Leipzig cu Real Madrid iar ei au pus 0 la ultima intrebare si ieri am incercat sa-i contactez la suportul lor, le-am trimis mesaj cu problema care am si nu mi-au raspuns niciunul pana acum, ce ar trebui sa mai fac ca sa primesc bonusul?

3 răspunsuri:
| Robert45481 a răspuns:

Nu mai juca crede-mă că așa e mai bine îți spun din experiență

| danpopa777 a răspuns:

Cel mai bine ar fi să te lași de pariuri. sa zicem ca bagi cateva milioane, pierzi aproape tot, dar îti mai raman 10 lei. castigi 5000 de lei din 10 lei ( putin probabil sa se intample ) te duci si îți iei tricouri cu naruto si cu animeuri, mancare si ce mai vrea cioaca ta. se instaleaza si dependenta ( pe care se pare ca o ai dacă ești asa de disperat dupa 10 amărâți de lei de la superprono) iar apoi bagi câte 10, 20, 30 și în timp ( poate chiar câțiva ani) o să pierzi atat de mult incat o sa depășești suma câștigată mai anterior( chiar dacă vei mai câștiga ceva în timpul asta) e foarte greu sa scapi de dependenta asta, iti spun din experienta personala fratelo.
incearca sa te lași, începe cu stergerea contului. hai succes fratelo?