| Mari2223 a întrebat:

Cum reușesc in mai putin de o saptamana sa fac niste banuti pentru a achita o factura.mentionez ca lucrez in 2 locuri dar de vreo 2 luni nu mai reușesc sa imi acopar toate cheltuielile cu chiria, utilitatile si celelalte necesitatile.simt ca nu mai fac fata. Nu e vorba de sume mari dar pana la sfarsitul săptămânii trebuie sa fac rost neaparat de 400. Va rog sa imi revină dați ceva serios. Mentionez sunt specializată pe contabilitate si sunt din Galați.
Multumesc anticipat!

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Te inteleg.Dar daca inca nu ai nici un angajament in prezent este greu sa faci rost de aceasta suma in 4-5 zile.Nu te pot ajuta in acest sens.Imi pare rau.

| Camiiimm a răspuns:

Poti sa castigi banuti pentru munca depusa..adica cu cat muncesti mai mult..cu atata castigi mai mult.da'mi add la: m.camiii@yahoo.com. poate te pot ajuta eubig grin

| Adib123 a răspuns:

Aici cateva idei de afaceri mici http://3afaceri.blogspot.ro/

| silvius162003 a răspuns:

Buna,

Ma poti contacta pe skype: silviu_office, pentru a discuta despre o oportunitate, sa vedem cateva cifre si daca se potrivesc si in cazul tau!
Toate cele bune

| Diana254 a răspuns:

Buna.Poti devenii reprezentant la firma de cosmetice Lady's.Depinde de tine si de comenzile pe care le ai cat vrei sa castigi si in ce timp. Discountul poate ajunge si la 42%, valoarea minima a comenzii este de 10 lei si transportul gratuit in toata tara. Daca sunteti interesata pentru mai multe informatii contactati-ma aici sau pe ladys_lady2000. Este un castig in permanenta happy