| BitKode a întrebat:

Cum sa fac 1000 euro daca sunt elev.Este pentru o pasiune de a mea sa ii strang cam intru-un an. Funda

Răspuns Câştigător
| onutica135 a răspuns:

Pacanele laughing :*

| BitKode explică (pentru onutica135):

Gata am facut -200 euro laughing

4 răspunsuri:
| AxelTerner a răspuns:

Pai daca ai peste 16 ani poti sa te angajezi cu jumatate de norma

| Mihai_Laurentiu_1990 a răspuns:

Îţi recomand următorul ebook care îţi oferă 101 metode de a face ceva. Dintre aceste 101 sigur vei găsi câteva care te vor ajuta să faci 1000 de euro într-un an.

http://laurentiumihai.ro/metode-de-cum-sa-faci-bani/

| bogdan373 a răspuns:

- Ai incercat sa castigi bani online, dar n-ai reusit sa faci din asta o sursa de venit permanent?
- Vrei sa incepi o afacere online dar nu stii de unde sa incepi?
- Ai o afacere online dar venitul generat nu este la nivelul dorit?
- Ai nevoie de o sursa de venit suplimentar?

Daca te afli in una din situatiile de mai sus atunci traiborg este pentru tine.

Vei afla:
- Cum poti incepe o afacere profitabila online.
- Daca ai deja o afacere online, vei afla cum o poti duce la un nou nivel.
- Principalele greseli pe care trebuie sa le eviti pentru a reusi online

Rezerva-ti locul chiar acum si anunta-ti prietenii care ar putea fi interesati.

Inregistreaza-te aici: https://www.traiborg.com/af/20706
conferinte se fac luni, miercuri si vineri, este gratis sa te inscri