| Mihai8399 a întrebat:

Cum sa fac bani? Sfaturi (sunt minor) fără hate!

8 răspunsuri:
| Furnicuta000 a răspuns:

De la 16 ani poti lucra ca livrator la Glovo sau altele de genul si iti faci programul cum vrei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De la 15 ani te poti angaja.

| Mihai8399 explică (pentru anonim_4396):

Da dar a început școală sunt pana la 4:30 și sunt navetist pana mănânc pana îmi fac temele de face 8

| anonim_4396 a răspuns (pentru Mihai8399):

In cazul asta poti doar sa mai aștepți.

| Bozgi200 a răspuns:

Fără păcănele sau pariuri sportive... încearcă să distribui ziare, sa mergi la cules de cartofi, etc. Opțiuni sunt, interes mai trebuie

| GT278083 a răspuns:

Https://coin-birds.com/? en=GT278083 un joc care poti transforma monedele in bani reali cu perseverenta! mult succes!