| AdolescentAnonim a întrebat:

Sunt un băiat, major, dar as vrea sa fac sex anal. Cea mai mare frica ar mea este sa nu rămână nimic înăuntru, ma poate ajuta cineva cu sfaturi legat de cum sa ma spăl foarte bine pe interior? Fără sa cumpăr chestii sau așa. Mulțumesc mult și fără hate va rog

5 răspunsuri:
| RoCkKiD a răspuns:

Instructiunile pentru clisma sunt scrise pe pachetul care poate fi luat de la farmacie.

| corbulalbrosu a răspuns:

Este cu totul IMPOSIBIL sa se poata forma sarcina in urma sexului anal, chiar si in cazul in care sperma este ejaculata in colon.
De asemenea este indicat si recomandat ca inainte de a incepe sexul anal, sa fie efectuata o clisma, care are rolul de a elimina fecalele din colon pentru a se crea spatiul necesar in care sa fie introdus penisul, precum si cea de a igieniza intr-o foarte mare masura intreaga zona ano-rectala. Sanatate!

| Sofer a răspuns:

Sa rămână ce înăuntru?

| MValentin a răspuns:

Nu cam ai ce sa faci fara clisma... nu poti baga pur si simplu un furtun stii?

| anonim847483 a răspuns:

Sa ramana ce?laughing)