| Denisa_Alexandra_1998 a întrebat:

Cum sa fac rost de 70 de lei? urgent

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
11 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Poti merge sa ajuti in gospodaria cuiva, sa ai grija de un copil, sa plimbi niste caini sau pisici, sa lucrezi ca ziliera in ceva domeniu, etc. etc. Aceasta suma nu e mare, aproape cu oricare din activitatile ce le-am aratat le poti face lejer intr-o zi.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Cere cuiva, mama tata frate sora unchi matusa, vezi tu cui, te descurci tu esti fata mare nu? Numai ai 2 ani, la ce i ti trebuie suma aceasta?

| WaterDrop a răspuns:

Vezi daca au vecinii nevoie de ceva.

| tehno125482 a răspuns:

Vinzi ceva din casa!

| Voro a răspuns:

Faci 2-3 zile pe promoterita, mai ales ca esti fata. iti gasesti imediat. Daca nu, te imprumuti de la prieteni/familie.

| Giuliano24 a răspuns:

Daca esti din Bucuresti da-mi mesaj mie pe TPU, te ajut eu.

| madisperanumeledeutilizator a răspuns:

Pai daca ai o problema mai grava vorbeste cu familiasi te vor ajuta. Daca te-ai trezit tu ca vrei sa iti cumperi ceva de care n-ai nevoie urgent las-o asa pana iti strangi niste bani.