| tHeOdAnUtz04 a întrebat:

Cum sa fac sa strang bani pentru un telefon nou?

5 răspunsuri:
| lBroken69 a răspuns:

Poti sa ceri la parinti, bunici, cand le ceri bani de buzunar nu-I cheltui, adunai.Incearca si cerele alocatia parintilor sa ti-o aduni. Daca ai 14 ani te poti angaja sa impartesti pliante, ziare, etc.Si de acolo castigi ceva bani!

| AnonymousTPU007 a răspuns:

Pui 10-15 lei de-o parte in fiecare zi si asa se adunawinking

| MrAnonym a răspuns:

Poti cere de la bunici. Poti sa iti ei un job daca ai 18 ani.

| OltyYonutz a răspuns:

Ceri bani de la parinti, prieteni si poti sa iti gasesti vreo slujba pentru acesta vara

| tHeOdAnUtz04 explică:

Da partea cu alocatia am acces la ea si o am pe card si cardul il tin eu deci nu prea o strang