| Lenesu a întrebat:

Cum sa scot si eu niste bani? Cumpar un produs ieftin si il vand mai scump. Chestii de genu asta.Sunt minor.

5 răspunsuri:
| Hikari a răspuns:

Vinde-ti lucrurile care nu iti mai trebuie si asa vei face rost de bani!happy
Succes!

| Oliveoo a răspuns:

Fa limonadahappy.

| kurinkita a răspuns:

Angajeaza-te. Vanzatorii de organe au nevoie de noi minori care vor sa faca bani,

| hoshiNOhikari a răspuns:

Ntz, ntz, nu merg afacerile asa.cauta-tu un job pentru elevi, gen impartit pliante sau spala masinile rudelor si cere banibig grin

| Costaaacheee a răspuns:

Salut.Ai putea sa te duci sa imparti pliante.Castigi aproximativ 40 de lei pe zi