| NiculaiMarianTraian a întrebat:

ce pot cumpara ca sa vand mai scump ( gen afacere)? Sunt minor si am nevoie de bani.

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Afacerile sunt ilegale pentru minori!
Iar nevoia de bani, nu-i cazul, odata ce esti pe casa si masa, suportate de parintii tai.

| Wr3nch a răspuns:

Aproape nimic pentru esti minor. Doar daca nu cumperi dulcuri de la magazin si le vinzi in clasa la suprapret.

| GouDidodino a răspuns:

Vinde din casa, obiecte de valoare

| Sayiumi a răspuns:

Poti cumpăra telefoane la mâna a 2, poți incerca și haine de tale vechi mici sau obiecte pe olx sau dacă ai stricate unitatea de la calculator sau telefoane stricate piesele din ele sau poți să te apuci de reciclat cărțile vechi sau caietele și plasticul și sticla le pui în saci diferiți le sortezi și te duci chiar dacă nu primești foarte mult sunt bani sper că ti am fost de ajutor