| StarAlex a întrebat:

Cum sa strang bani mai repede?

Răspuns Câştigător
| pitikDEn a răspuns:

Simplu! pui deoparte ce primesti de la parinti bunici si eventual alocatia daca ti-o dau parintii (asta inseamna sa cheluiesti mai putin)in cazul in care esti copil daca esti major mergi la lucru.

| StarAlex explică (pentru pitikDEn):

Multumesc dar cand ii iau la scoala (mi da mama, bunica) inainte de a pleca ii pun in buzunarul de la blugi si ma iau cu colegi si cheltuiesc

| pitikDEn a răspuns (pentru StarAlex):

Simplu lasa-i acasa sau daca tot ii iei gandeste-te ca ai putea face (sau cumpara) ceva mai folositor decat o sticla de suc sau altceva gandeste-te la ceva ce iti doresti si incepe sa strangi bani pt.acel lucru. sper sa te fi ajutat

| StarAlex explică (pentru pitikDEn):

Da m-ai ajutat deja am facut o economire de 50 lei

| pitikDEn a răspuns (pentru StarAlex):

Okay, bafta!

6 răspunsuri:
| manablitz a răspuns:

Uite aici ceva... Daca nu te descurci prea bine la engleza, poti folosi google translate.
http://fastcashmethods.weebly.com/