| Robitu_Andrei_1999 a întrebat:

mi sa stricat pc-ul si strang bani pt un laptop la 500 de lei dar ii strang foarte greu datimi si mie idei sai strang mai repede va rog

Răspuns Câştigător
| Treistariustar a răspuns:

Pai din cate vad ai 15-16 ani deci la varsta asta este foarte greu sa faci bani ca nu te ia nimeni in serios. Incearca sa iti iei un telefon de la o firma mai necunoscuta dar mai bun si sa stai pe el. Unu cu un ecran decent. Ceva de genu va ajunge la 500 lei peste 10 zile cand e BF http://bit.ly/1uOGxoa

3 răspunsuri:
| helpfriends a răspuns:

Salut,
Cauta-ti de munca, doar asa se fac banii.

| canazar94 a răspuns:

Munca frate ...nimic nu merge'daca nu te nasti bogatlaughing

| Robitu_Andrei_1999 explică:

Stiu si eu ca la munca dar nu stiu pe unde si cum ca la 15 ani...