| Alexandra_Ale_1995_dXqk a întrebat:

Cum as putea sa strang bani repede? Va rog urgent!

Răspuns Câştigător
| moshulica a răspuns:

Avand in vedere faptul ca parintii tai sunt oameni cu venituri ridicate (cine isi permite sa plece in concediu doua saptamani la New York?), nu vad ce urgenta ai avea sa strangi bani. Cere-le pur si simplu parintilor, iti vor da sigur, cu conditia sa ai nevoie de ei!

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Muncesti mult, cheltui putin

| Lioana a răspuns:

Ai putea vinde lucruri vechi de care nu mai ai nevoie sau ai putea sa le ceri parintilor. Un job ar fi o alta optiune daca esti majora.