| Dackvareder123 a întrebat:

Cum sa vand un PSP 3004 (cu 13 jocuri 2 filme, husa, incarcator, manual, cutie, cablu tv ) repede? Ce pret credeti ca merita si cum sa conving cumparatorul?

4 răspunsuri:
| zHeArTz a răspuns:

3-4 milioane (stiu ca nu se mertita) dar mai mult ma indoiesc sa dea lumea. Jocurile o sa le dai de pomana ca majoritatea il modeaza si le descarca de pe net. P.S. Incearca sa pui totul la 5 milioane poate gasesti fraierwinking.

| GioglovanA a răspuns:

Pretul difera in functie de starea consolei, dar si de anul de cand il ai.Cu siguranta pretul va creste deoarece ai acele jocuri+accesorii, dar totul depinde de cumparator.Incearca sa-l vinzi pe un anumit site.

| Dackvareder123 explică (pentru GioglovanA):

L-am pus pe tocmai
dar pacat ca nu am clienti deloc. E acolo de vreo 3 sapt.

| GioglovanA a răspuns (pentru Dackvareder123):

Pai da, caci acum, mai toata lumea prefera sa-si cumpere PS VITA sau PS3.