| constantinescuemilia53 a întrebat:

Cum șterg cardul bancar pe site-ul Okazii.ro

1 răspuns:
| Simpatic a răspuns:

Daca nu se poate atunci cand te conectezi pe siteul lor, din setarile contului tau... atunci le poti trimite un email cu aceasta intrebare la adresa suport@okazii.ro

am cautat si in termenii si conditiile lor dar acest lucru nu l-am gasit, poate mi-a scapat mie https://ajutor. okazii.ro/termeni-si-conditii

in ceea ce priveste stergerea contului e pe okazii.ro, aici se arata clar cum se face :

"Stergerea contului

Orice utilizator al contului isi poate sterge contul si datele personale asociate acestuia atata timp cat nu are sume restante de plata. Stergerea contului se realizeaza accesand sectiunea Setari/Date cont – optiunea Sterge contul. Operatiunea de stergere dureaza 24h, interval in care utilizatorul poate anula solicitarea. Alternativ, stergerea se poate realiza prin prin trimiterea unei solicitari de pe adresa de email asociata contului la adresa de email suport@okazii.ro "

insa despre stergerea cardului bancar atasat nu fac mentiuni, deci cum am zis cauta in setarile tale dupa ce te-ai autentificat pe platforma lor, daca nu apare atunci da-le un email!